Ferio Konin
Ferio Konin
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Świętuj z nami urodziny

Świętuj z nami urodziny

Drodzy Klienci to już 12 lat razem! Dziękujemy za wspólny czas.  W dniach od 14 do 23 maja zapraszamy do wspólnego świętowania! Zachęcamy do skorzystania z przygotowanych w sklepach ofert specjalnych. Więcej na temat zniżek i promocji można odnaleźć m.in. na naszej stronie internetowej w zakładce Promocje, jak również w ramach bieżących publikacji na naszych profilach w mediach społecznościowych na Facebook.com oraz Intragram.com.

Ponadto z okazji rocznicy przygotowaliśmy dla naszych klientów konkurs, w ramach którego codziennie do zdobycia jest 5 kart podarunkowych Ferio Konin, każda po 100 zł. Nagroda tj. karta podarunkowa Ferio Konin to rodzaj elektronicznej przedpłaconej karty płatniczej, którą można bezpiecznie i wygodnie płacić we wszystkich sklepach Ferio Konin akceptujących płatność MasterCard.

Jak wygrać kartę?

  • Wystarczy w kreatywny sposób pokazać - poprzez publikację na portalu społecznościowym Instagram - ostatnio zrealizowane bądź zaplanowane na najbliższy czas zakupy w naszym centrum.
  • Wraz z publikacją zdjęcia należy pamiętać o ważnych szczegółach:
  • Uczestnik zobowiązany jest opublikować swoje autentyczne zdjęcie z zakupów na swoim profilu na Instagramie
  • W opisie fotografii, o której mowa powyżej, można dodać krótki opis dotyczący opublikowanego zdjęcia oraz należy oznaczyć profil @feriokonin oraz profil sklepu*, którego rzeczy znajdują się na zdjęciu i dodać hashtag #FerioKonin12latrazem

*jeżeli dany sklep nie posiada profilu na Instagramie, należy oznaczyć jego hashtagiem np.: #firma

Regulamin Konkursu: tutaj

Dla spragnionych słodkości w sobotę 16 maja wraz z Cukiernią Sowa szykujemy słodką i bezpieczną niespodziankę, a dla najmłodszych planujemy urodzinowe wydanie warsztatów LIVE, które odbędą się w sobotę 23 maja na naszym profilu na Facebook.com

Serdecznie zapraszamy do zakupów i udziału w proponowanych aktywnościach!