Co to takiego?

Karta Podarunkowa to wspaniały pomysł na prezent, który daje obdarowanej osobie możliwość wyboru! Podaruj ją swoim bliskim z okazji świąt, urodzin lub innych uroczystości rodzinnych. Jest to również idealny prezent dla współpracowników oraz klientów.

Jak działa?

Karta jest rodzajem elektronicznej formy płatniczej typu prepaid MasterCard, którą można bezpiecznie i wygodnie płacić we wszystkich sklepach na terenie Centrum Handlowego Ferio akceptujących płatność MasterCard. Karta jest jednorazowego doładowania, a transakcje nią możesz dokonywać aż do wyczerpania środków lub utraty jej ważności (12 miesięcy od daty zakupu).

 

Gdzie zakupić?

Kartę podarunkową możesz zakupić w Punkcie Sprzedaży Karty w

oraz na stronie internetowej centrum handlowego www.feriokonin.pl i zasilić dowolna kwotą od 30 zł do 4000 zł. gotówką, karta płatniczą lub przelewem.
Kupując kartę płacisz tylko kwotę zasilenia karty. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Karta jest aktywna w ciągu 15 minut od jej zakupu.

Stan konta?

Stan konta na karcie możesz sprawdzić za pomocą przycisku "STAN KONTA" znajdującego się poniżej, na stronie internetowej feriokonin.flex-e-card.pl, w Punkcie Sprzedaży Kart przy Intermarche, dzwoniąc na numer biura obsługi klienta +48 22 490 6923 lub skanując kod QR na odwrocie karty.