Ferio Konin
Ferio Konin
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

O centrum

Ferio Konin to największe
centrum handlowe w regionie

Obejmuje swym zasięgiem ponad 400 tys. mieszkańców Konina i okolic! 

Na powierzchni całkowitej centrum – niemalże 36 tys.m2 - znajduje się galeria handlowa z ponad 60 punktami handlowo usługowymi.

Ferio Konin oferuje szeroki wybór sklepów kluczowych branż tj. kosmetyczno-drogeryjnej, wyposażenia wnętrz, sportowo-rekreacyjnej, a przede wszystkim bogatą ofertę modową. Ferio Konin to znane krajowe i międzynarodowe marki. 

Ofertę galerii handlowej dopełniają wielkopowierzchniowe sklepy takie jak: Castorama, Jysk, Media Markt, Sports Direct.com, restauracja McDonald’s oraz Stacja Paliw i samoobsługowa myjnia samochodowa.

Ferio Konin usytuowane jest na głównej aorcie trasy komunikacyjnej, co zapewnia klientom dogodny i szybki dostęp do centrum handlowego – to zaledwie 5 minut drogi samochodem. Zmotoryzowani odwiedzający mają do dyspozycji ponad 1000 darmowych miejsc parkingowych. Do nieruchomości dojeżdża również kilka linii komunikacji miejskiej.

Niezaprzeczalnym atutem obiektu jest jego lokalizacja i położenie w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady Warszawa-Berlin.

Ferio Konin to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi,

Wprowadzono udogodnienie nazwane „Pokojem Rodzinnym” . Pokój zlokalizowany jest w strefie toalet głownych. 

Jest to cichy zakątek, który został zaprojektowany tak, aby spokojnie zająć się potrzebami Malucha.

Pomieszczenie to zarezerwowane jest wyłącznie dla rodzica i ich dziecka. Aby zapewnić należny komfort, miejsce to jest przytulne i czyste jak również znajdują się tam niezbędne sprzęty do utrzymania higieny.

W części restauracyjnej odwiedzający mają możliwość wypożyczenia krzesełka do karmienia, w strefie wejścia głównego z kolei funkcjonuje wypożyczalnia wózków – samochodzików. Na pasażu zlokalizowano punkty z grami manipulacyjnymi czy bujakami dla najmłodszych.

Ferio Konin to nie tylko centrum zakupów, ale również idealne miejsce spotkań czy spędzania czasu wolnego dla lokalnej społeczności. Centrum handlowe regularnie angażuje się w działania na rzecz mieszkańców Konina i okolic, a także uczestniczy w wielu inicjatywach prospołecznych.

Centrum Handlowe Ferio Konin w liczbach:

Rok
otwarcia

2008

Ilość miejsc
parkingowych

1117

Punkty
handlowo usługowe

Ponad 70

powierzchnia
handlowa

36 tys. m2

Właścicielem nieruchomości jest Union Investment Institutional Property GmBH. Zarządcą jest Multi Poland Sp. z o.o.