Ferio Konin
Ferio Konin
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

O centrum

Ferio Konin to największe
centrum handlowe w regionie

Obejmuje swym zasięgiem ponad 400 tys. mieszkańców Konina i okolic! 

Na powierzchni całkowitej centrum – niemalże 36 tys.m2 - znajduje się galeria handlowa z ponad 60 punktami handlowo usługowymi.

Ferio Konin oferuje szeroki wybór sklepów kluczowych branż tj. kosmetyczno-drogeryjnej, wyposażenia wnętrz, sportowo-rekreacyjnej, a przede wszystkim bogatą ofertę modową. Ferio Konin to znane krajowe i międzynarodowe marki. 

Ofertę galerii handlowej uzupełniają sklepy wielkopowierzchniowe zlokalizowane w Parku handlowym. Są to: Castorama, MadiaMarkt z Jyskiem, SportsDirect.com
i Calypso Fitness Club oraz McDonald’s, Stacja Paliw, samoobsługowa myjnia samochodowa.  

Dogodne usytuowanie Ferio Konin, wzdłuż jednej z głównych tras komunikacyjnych miasta, zapewnia klientom szybki dostęp do centrum handlowego, to zaledwie 5 minut drogi samochodem. Zmotoryzowani odwiedzający mają do dyspozycji ponad 1000 darmowych miejsc parkingowych. Do nieruchomości dojeżdża również kilka linii komunikacji miejskiej.

Niepodważalnym autem obiektu jest jego lokalizacja i położenie w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady Warszawa-Berlin.

Ze względu na dostępność oferty, ale również wprowadzone udogodnienia - Ferio Konin to idealne miejsce zakupów dla rodzin z dziećmi. Pokój rodzinny zlokalizowany w strefie toalet głównych to zaciszne miejsce, gdzie można nakarmić czy przewinąć malucha. To pomieszczenie zarezerwowane wyłącznie dla rodziców i ich dzieci, a oprócz niezbędnych sprzętów zapewniających komfort dla rodzica i dziecka, miejsce zachwyca przytulnym wystrojem.

W części restauracyjnej odwiedzający mają możliwość wypożyczenia krzesełka do karmienia, w strefie wejścia głównego z kolei funkcjonuje wypożyczalnia wózków – samochodzików. Na pasażu zlokalizowano punkty z grami manipulacyjnymi czy bujakami dla najmłodszych.

Ferio Konin to nie tylko centrum zakupów, ale również idealne miejsce spotkań czy spędzania czasu wolnego dla lokalnej społeczności. Centrum handlowe regularnie angażuje się w działania na rzecz mieszkańców Konina i okolic  i uczestniczy w wielu inicjatywach prospołecznych.

Centrum Handlowe Ferio Konin w liczbach:

Rok
otwarcia

2008

Ilość miejsc
parkingowych

1117

Punkty
handlowo usługowe

Ponad 70

powierzchnia
handlowa

36 tys. m2

Właścicielem nieruchomości jest Union Investment Institutional Property GmBH. Zarządcą jest Multi Poland Sp. z o.o.