Ferio Konin
Ferio Konin
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Witamy ponownie - Jesteśmy otwarci

Drodzy Klienci,

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 roku, od poniedziałku 4 maja 2020 roku Ferio Konin zostało ponownie otwarte dla klientów.

Nadal zamknięte pozostają siłownia, place zabaw i strefy gier. Wyłączeni z funkcjonowania pozostają także agenci turystyczni. Szczególne wymagania dotyczą działalności wysp handlowych. Otwarte pozostają te wyspy handlowo-usługowe, które dostosują się do aktualnie przyjętych norm.

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 roku, od poniedziałku 18 maja 2020 roku usługi gastronomiczne – przy zachowaniu określonych ograniczeń i obostrzeń dot. bezpieczeństwa i higieny pracy – mogą być świadczone w kawiarniach, restauracjach i strefach gastronomicznych (food court), zarówno na miejscu jak i na wynos. Tym samym, informujemy, że strefa gastronomiczna w Ferio Konin zostaje udostępniona dla klientów począwszy od 18 maja br., przy zachowaniu wskazanych zasad bezpieczeństwa.

Zdrowie i bezpieczeństwo zarówno Państwa jak i personelu centrum handlowego jest naszym najwyższym priorytetem. Przypominamy o zasadach obowiązujących obecnie na terenie galerii handlowych w Polsce:

  • Prosimy o zachowanie bezpiecznej 2 metrowej odległości między kolejnymi osobami i unikanie skupisk w przestrzeni sklepowej. 
  • W ramach powierzchni sklepowej aktualnie może przebywać maksymalnie 1 osoba na 15mkw. 
  • Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa jak również stosowania rękawiczek jednorazowych w trakcie zakupów. 
  • Artykuły higieniczne tj. maseczki można zakupić na terenie Ferio Konin m.in. w Aptece, Rossmanie, Intermarche oraz sklepie Jack Blanc i Gatta 
  • Zaleca się parkowanie na co drugim miejscu parkingowym, a w przypadku braku takiej możliwości o zachowanie dystansu przy wsiadaniu/wysiadaniu z pojazdów. 
  • Zaleca się, aby liczba osób przebywająca w toaletach była jednorazowo o połowę mniejsza od liczby ubikacji

Uwaga:

Tymczasowo w Ferio Konin wprowadzono zmianę w organizacji wejść i wyjść z galerii dla klientów. Obowiązuje ruch jednokierunkowy (wejście w pobliżu sklepów tj. Rossmann i CCC, wyjście w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów Pepco oraz Martes Sport)

Pamiętajmy, że dzięki przestrzeganiu powyższych zasad chronimy siebie nawzajem!

Życzymy udanych i bezpiecznych zakupów w naszym centrum.

Wszelkie aktualizacje publikowane będą zarówno za pośrednictwem naszej strony internetowej jak i mediów społecznościowych – na Facebooku oraz Instagramie (@feriokonin). Tam też codziennie udostępniane są informacje dotyczące funkcjonowania poszczególnych sklepów.

Dziękujemy za wyrozumiałość.