Ferio Konin
Ferio Konin
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Witamy ponownie - Jesteśmy otwarci

Drodzy Klienci,

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 roku, od poniedziałku 4 maja 2020 roku Ferio Konin zostało ponownie otwarte dla klientów.

Zdrowie i bezpieczeństwo zarówno Państwa jak i personelu centrum handlowego jest naszym najwyższym priorytetem. Przypominamy o zasadach obowiązujących obecnie na terenie galerii handlowych w Polsce:

  • Prosimy o zachowanie bezpiecznej 2 metrowej odległości między kolejnymi osobami i unikanie skupisk w przestrzeni sklepowej
  • Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa na terenie centrum handlowego
  • Artykuły higieniczne tj. maseczki można zakupić na terenie Ferio Konin m.in. w Aptece, Rossmanie, Intermarche oraz sklepie Jack Blanc i Gatta
  • Zaleca się parkowanie na co drugim miejscu parkingowym, a w przypadku braku takiej możliwości o zachowanie dystansu przy wsiadaniu/wysiadaniu z pojazdów.
  • Zaleca się, aby liczba osób przebywająca w toaletach była jednorazowo o połowę mniejsza od liczby ubikacji

Pamiętajmy, że dzięki przestrzeganiu powyższych zasad chronimy siebie nawzajem!

Uwaga:

Wszelkie aktualizacje publikowane będą zarówno za pośrednictwem naszej strony internetowej jak i mediów społecznościowych – na Facebooku oraz Instagramie (@feriokonin). Tam też udostępniane są informacje dotyczące funkcjonowania poszczególnych sklepów.

 

Dziękujemy za wyrozumiałość.