Ferio Konin
Ferio Konin
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Rycerska Wystawa PLAYMOBIL

Rycerska Wystawa PLAYMOBIL

Chyba nie ma na świecie dziecka, które nie cieszy się na 1 czerwca. Dzień Dziecka to czas, kiedy najmłodsi wraz ze swoimi rodzicami mogą wspólnie spędzać wyjątkowe chwile. Towarzyszące temu zabawa i radość czynią ten dzień najpiękniejszym.

W tym roku Dzień Dziecka w Ferio Konin potrwa zdecydowanie dłużej niż tylko jeden dzień!

Już od 21 maja na najmłodszych klientów centrum czeka wyjątkowa, a zarazem bezpieczna atrakcja.

Rycerska Wystawa PLAYMOBIL to ekspozycja obejmująca 4 interaktywne witryny. Przygotowane tematyczne scenografie, ruchome elementy, dbałość o każdy detal to wszystko sprawi, że spotkanie z PLAYMOBIL na długo zapadnie w pamięci najmłodszych.

Uzupełnieniem wystawy są rycerskie dodatki - duże figury PLAYMOBIL przedstawiające rycerzy oraz średniowieczny wóz z sianem. Wystawa potrwa do 30 lipca.

W sobotę 29 maja na odwiedzających wystawę czekać będzie dodatkowa niespodzianka - w postaci tematycznych prezentów! Natomiast wszystkich obserwujących profil Ferio Konin na Facebooku i Instagramie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanych tam konkursach.  Nagrodami będą zestawy zabawek PLAYMOBIL. Szczegółowe informacje dotyczące konkursów zostaną opublikowane na naszych profilach: www.facebook.com/feriokonin oraz Instagram instagram.com/feriokonin.

Wydarzenie organizowane z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych.

Przypominamy o aktualnie obowiązujących zasadach w centrum handlowym: dystans minimum 1,5m, zasłanianie ust i nosa, a także dezynfekcja rąk. Dzięki przestrzeganiu powyższych zasad chronimy siebie nawzajem!