Ferio Konin
Ferio Konin
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Minecraft - włącz się do gry w Ferio Konin!

Minecraft - włącz się do gry w Ferio Konin!

W dniach 12-17 lutego 2024, Ferio Konin zamieni się w magiczny i pełen przygód świat Minecraft. Zapraszamy do wspólnej kreatywnej zabawy!

W godzinach 11.00- 19.00 każdy chętny będzie mógł rozpocząć nową przygodę z kultową grą. Dla tych, którzy zdecydują się wejść do świata Minecraft przygotowaliśmy liczne nagrody.

W ramach wydarzenia przygotowaliśmy kilka stref, a każda z inną propozycją zabawy:

  • Minecraft Legends - strefa, w której spróbujesz swoich sił w najnowszej odsłonie gry na konsolach. Zostań bohaterem krainy Overworld i uratuj ją przed złowieszczymi Piglinami!
  • Strefa programowania - jeśli interesujesz się programowaniem i chcesz zobaczyć jak tworzyć grę, to miejsce dla Ciebie.
  • Minecraft Dungeons - zapuść się w lochy, odkryj zbrojownie pełne oręża, staw czoła paskudnym mobom podczas emocjonującej przygody! W tej strefie zagrasz na Xboxie w Minecraft inspirowanego grami typu dungeon crawl.
  • Minecraft VR - dzięki wirtualnej rzeczywistości przeniesiesz się do wnętrza gry i poczujesz jak jedna z postaci.
  • Minecraft Builders & Biomes - dobra zabawa w wersji offline! Idealna propozycja na rodzinne spędzenie czasu. W trakcie rozgrywki stawicie czoła mobom, wydobędziecie ukryte zasoby i zbudujecie mały minecraftowy świat.
  • Kreatywna strefa klocków Maple i Cardblocks - na najmłodszych i nieco starszych czekać będzie strefa ekologicznych klocków konstrukcyjnych Cardblocks i drewnianych klocków Maple.

 

Wstęp do każdej ze stref jest wolny.

Serdecznie zapraszamy!