Ferio Konin
Ferio Konin
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Z dobrą ENERGIĄ do zabawy! - ZAKOŃCZONE

Z dobrą ENERGIĄ do zabawy!
1 i 3. Sobota miesiąca

KIDS PLAY - bezpieczny i przyjazny plac zabaw w Ferio Konin z nowymi atrakcjami!

Wzbogacamy strefę KIDS PLAY o bezpłatne warsztaty dla najmłodszych! W każdą pierwszą i trzecią sobotę miesiąca zapraszamy najmłodszych na specjalnie przygotowane dla nich aktywności!

KIDS PLAY to bezpłatny plac zabaw dla dzieci, który wywołuje uśmiech na dziecięcych buziach. Niezmiennie zapraszamy do wspólnej zabawy w strefie codziennie, w godzinach otwarcia centrum.

W pierwszą i trzecią sobotę miesiąca, w godzinach 11.00 – 17.00, dodatkowo odbywają się warsztaty. Podłogę w strefie wykładamy miękkimi puzzlami, a przestrzeń uzupełniają specjalne siedziska i mebelki. Pod czujnym okiem animatorek, mali mieszkańcy Konina i okolic, mogą bawić się do woli drewnianymi klockami, rysować, skakać, lub po prostu wypoczywać. Dla tych, którzy chcą odkryć swój talent plastyczny przygotowaliśmy też warsztaty kreatywne:

  • Ale wieża! - zabawy z klockami w każdą 1. sobotę miesiąca
    W trakcie zabawy korzystamy z klocków drewnianych - stworzonych z naturalnych oraz przyjaznych dla środowiska surowców
  • Eko-stwory - warsztaty plastyczno-kreatywne w każdą 3. sobotę miesiąca

Organizowane warsztaty to rozwój kreatywności u najmłodszych, ale też eko-edukacja. Oswajamy się z zasadą zero-waste – jak zrobić coś z niczego? Jakie niesamowitości mogą powstać z niepotrzebnych produktów?

Przyjdźcie i przekonajcie się sami!

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych, dbamy o to, by zarówno wszystkie dostępne w strefie zabawki, jak i wyposażenie posiadały niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.