Ferio Konin
Ferio Konin
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Stacja do dezynfekcji rąk dla dzieci

Stacja do dezynfekcji rąk dla dzieci

Aby ułatwić rodzicom dbanie o dezynfekcje rąk swoich pociech, w centrum handlowym ustawiono „Czystozaury” –  czyli bezdotykowe stacje do dezynfekcji rąk dla najmłodszych.

Kolorowe, przyjaźnie wyglądające, wykonane z certyfikowanych materiałów – takie właśnie są stacje do dezynfekcji rąk, które od czerwca na dobre zagościły w Ferio Konin. Specjalne dozowniki z płynem odkażającym stworzone zostały z myślą o najmłodszych klientach centrum handlowego.

Jedna ze stacji ulokowana została w pobliżu wejścia głównego w rejonie sklepów CCC oraz Rossmann, drugą z kolei można odnaleźć przy sklepie SMYK, w bezpośrednim sąsiedztwie strefy restauracyjnej.

- Zachęcamy wszystkie dzieci do regularnego dbania o czystość dłoni. Mamy ogromną nadzieję, że dzięki naszym zielonym bohaterom dezynfekcja dłoni nie będzie już niechcianym obowiązkiem, a przyjemną rutyną.

Każda ze stacji jest bezdotykowa, a uruchamia się ją bez trudu – wykorzystując specjalny napęd nożny umieszczony w dolnej części konstrukcji. Wysokość Czystozaurów sprawia, że stacja jest dostępna nawet dla najmniejszych milusińskich. A co najciekawsze - projekt stacji powstał na podstawie rysunku wykonanego przez kilkulatków i ich wyobrażenia na temat urządzenia.

Zachęcamy do korzystania ze stacji do dezynfekcji rąk – zarówno tych przeznaczonych dla dzieci, jak i pozostałych ulokowanych na pasażu centrum handlowego.

Pamiętajmy, że dzięki przestrzeganiu zasad higieny chronimy siebie nawzajem!


Życzymy bezpiecznych i udanych zakupów.