Ferio Konin
Ferio Konin
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Pełni energii do nowych zajęć!

Pełni energii do nowych zajęć!
Odkryjmy razem dziecięce pasje

Pierwszy dzwonek wybrzmiał już na szkolnych korytarzach, pomału trzeba wdrożyć się w nowe obowiązki!
Z myślą o pozaszkolnych pasjach uczniów z Konina i okolic, dla naszych klientów przygotowaliśmy wyjątkowe atrakcje.

Serdecznie zapraszamy na rodzinny piknik, który odbędzie się w naszym centrum handlowym już 9 i 10 września.

W ramach wydarzenia, w godzinach od 11.00 do 19.00, rodzice z dziećmi będą mieli okazję zapoznać się z propozycjami lokalnych szkół oraz placówek kulturalnych, sportowych z okolicy. 
Konińska młodzież będzie mogła sprawdzić się w znajomości m.in. języków obcych, umiejętności piłkarskich czy tanecznych i wielu innych!
Na chcących rozwijać pasje plastyczne czekać będzie gigantyczna kolorowanka, jak również warsztaty kreatywne prowadzone przez nasze zaangażowane animatorki. 

  • Nie zabraknie też specjalistycznego pokazu służb mundurowych zorganizowanego w części zewnętrznej centrum handlowego.
  • Korzystając z ciepłych jesiennych dni, będzie można szaleć w parku dmuchańców zlokalizowanym na parkingu centrum handlowego.
  • Przewidziano strefę dla najmłodszych, ogromne zjeżdżalnie jak również dmuchańce dla entuzjastów bezpiecznej rywalizacji!
  • Początek roku szkolnego osłodzimy najmłodszym watą cukrową czy porcją popcornu, które będą dostępne dla uczestników zabawy zupełnie za darmo!

Atrakcje ulokowane będą na terenie całego obiektu centrum handlowego. Punkt Informacyjny akcji zlokalizowany będzie w rejonie sklepu H&M.