Ferio Konin
Ferio Konin
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Hot Wheels Skate i spotkanie z BLOWKIEM

Hot Wheels Skate i spotkanie z BLOWKIEM
- Skaterzy meldujcie się w Ferio Konin!

Uwielbiasz fingerboarding? A może śmigasz na tradycyjnej desce? Od 5 do 7 października znajdziesz dla siebie mnóstwo aktywności w Ferio Konin. Jeśli jeździsz na rolce lub hulajnodze albo chcesz się dopiero nauczyć, też wpadaj! Instruktorzy czekają na Was już od najbliższego czwartku. W sobotę będzie na Was czekać prawdziwa gwiazda - BLOWEK!

Między 5 a 7 października każdy skater melduje się w Ferio Konin!  Jeśli jeszcze nie wiesz co to fingerboarding - już wyjaśniamy! Fingerboarding to nic innego jak mini skateboarding. Używamy dłoni i dwóch palców zamiast dwóch nóg. Nie potrzebujesz do tego skateparku i dobrej pogody, wystarczy biurko, stół czy murek. Fingerboarding wymaga tyle samo cierpliwości i czasu, co klasyczna deskorolka, a każda sklejona sztuczka to ogromna satysfakcja.

Co jeszcze dla Was przygotowaliśmy?

  • Nauka jazdy na deskorolce, rolkach i hulajnodze pod okiem doświadczonych instruktorów
  • Hot Wheels Skate - warsztaty z fingeboardingu
  • Streetwear - warsztaty designerskie i autorskie projekty ubrań i butów
  • Warsztaty artystyczne dla najmłodszych
  • W sobotę prawdziwy hit: influencer challenge, którego gwiazdą będzie BLOWEK!

Od czego zacząć? Wpadaj do Ferio Konin i na samym początku wydarzenia odbierz książkę treningową i zbieraj w niej aktywności. Za zebranie wszystkich czekają na Ciebie certyfikaty i nagrody!

Informacje dodatkowe:

Atrakcje odbywać się będą nieprzerwanie godzinach 10.00 – 18.00 od czwartku do soboty włącznie, poszczególne stanowiska wydarzenia zlokalizowane będą na terenie całej galerii. Rampa wraz ze stoiskiem warsztatowym i nauka jazdy na deskorolce, rolkach czy hulajnodze będą znajdować się  na parkingu centrum handlowego, w pobliżu przystanku komunikacji  miejskiej. Zapisy przyjmowane są w dniu wydarzenia na bieżąco.

Spotkanie z Blowkiem zorganizowane będzie przy sklepie H&M w dniu 7 października (sobota) w godzinach 13.00 – 16.00.

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.