Ferio Konin
Ferio Konin
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Dobra energia w prezencie

Dobra energia w prezencie

Karta Podarunkowa Ferio Konin to doskonałe rozwiązanie na świąteczny prezent. W tym roku pod choinkę podaruj swoim bliskim możliwość wyboru!

Kartę podarunkową możesz zakupić bezpośrednio w Punkcie Sprzedaży Karty w Ferio Konin. Od 15 listopada do 23 grudnia 2021 r. w centrum handlowym uruchomiliśmy dodatkowy Punkt Sprzedaży Karty, który znajduje się w pobliżu salonu Vision Express i supermarketu Intermarche.

Czym jest karta podarunkowa i jak działa? 

  • Karta podarunkowa Ferio Konin to przedpłacona karta płatnicza wydawana na okaziciela.
  • Bezpiecznie i wygodnie zapłacisz nią we wszystkich sklepach Ferio Konin akceptujących płatność MasterCard, z wyłączeniem kas samoobsługowych w wybranych sklepach.
  • Kartę zasilisz dowolną kwotą – od 30 zł do 1000 zł.
  • Karta jest jednorazowego doładowania, a transakcje nią możesz dokonywać aż do wyczerpania środków lub utraty jej ważności (12 miesięcy od daty zakupu).
  • Kupując Kartę podarunkową otrzymujesz do niej stylowe opakowanie gratis!

Karta Podarunkowa Ferio Konin to również atrakcyjne i nowoczesne narzędzie motywacji pozapłacowej dla pracowników – idealne rozwiązanie na firmowe podarunki świąteczne!

ABC Karty podarunkowej, Regulamin oraz wszelkie informacje dotyczące zamówień firmowych dostępne są w zakładce KARTA PODARUNKOWA