Ferio Konin
Ferio Konin
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

15. urodziny Ferio Konin pełne dobrej energii i atrakcji!

15. urodziny Ferio Konin pełne dobrej energii i atrakcji!

W ramach obchodów okrągłych urodzin, przygotowaliśmy moc urodzinowych atrakcji. Od 8 do 13 maja zapraszamy do jubileuszowej zabawy. Na klientów czekają wyjątkowe nagrody, w tym vouchery na wycieczkę do Paryża z ITAKĄ.
 

  • Bonne fête!

Od 8 do 13 maja wszyscy odwiedzający Ferio będą mieli okazję skorzystać z iście paryskiej instalacji! Selfie z tego miejsca będzie doskonałą pamiątką. Warto przemyśleć stylizację do zdjęć, wszak Francuzi słyną z miłości do mody.
 

  • Bon appétit!

Jeśli kochacie słodycze, to nie może Was ominąć możliwość skosztowania francuskich ciastek! Wystarczy zarejestrować paragon na minimalną kwotę 50 PLN, by otrzymać makaroniki. Na miłośników francuskiego przysmaku czeka aż 500 sztuk tego słodkiego upominku.

Dla smakoszy kawy nie zabraknie voucherów na ten aromatyczny napój. Pierwsze 500 klientów, którzy zarejestrują paragon o minimalnej wartości 50 PLN, otrzyma kupon na darmową kawę do wykorzystania w Cukierni Sowa bądź Grycan w Ferio Konin.

Dodatkowo:

Codziennie Uczestnicy Akcji z najlepszymi wynikami (tj. jednorazowe zarejestrowanie paragonów o najwyższej sumie danego dnia) otrzymają karty podarunkowe o wartości 50 zł!
 

  • Bon voyage!

Sobota, 13 maja to finał świętowania 15. urodzin Ferio Konin! Dla najmłodszych przygotowaliśmy ich ulubione atrakcje, czyli prezent w postaci darmowej waty cukrowej i balonowe zwierzątka. Na dorosłych czekają jeszcze większe emocje: nagrody główne z okazji urodzin Ferio, czyli dwa vouchery (każdy o wartości 3 000 PLN) do zrealizowania w biurze podróży ITAKA, które jest partnerem akcji. Vouchery na wycieczkę do Paryża zdobędą uczestnicy, którzy podczas całej akcji zarejestrują jednorazowo paragony z najwyższą kwotą.

 

Łącznie przygotowaliśmy ponad 1100 nagród do zdobycia. Świętujmy rodzinnie nasze 15. Urodziny!
Punkt Obsługi Akcji Promocyjnej zlokalizowany przy sklepie H&M, czynny w dniach akcji od 11.00 – 19.00
Regulamin Akcji Promocyjnej dostępny w siedzibie organizatora i Punkcie Obsługi Akcji.