Miasto Kobiet

Cykl wykładów i spotkań motywacyjnych pod hasłem „Warsztaty Pełną Pasją” zaplanowano w dniach 8-12 marca. Akcja skierowana jest do kobiet ciekawych świata i  otwartych na nową wiedzę.  Codziennie, w dniach organizowanego wydarzenia na terenie centrum, odbywać się będą spotkania z Kobietami Pasji. Każda z nich będzie reprezentować inną tematykę, opowie nową historię i  zaprosi do aktywnego udziału w zaproponowanych warsztatach.

Różnorodna tematyka wykładów pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie, a zajęcia praktyczne pozwolą zatrzymać wartościowe doświadczenia. Akcja dedykowana jest wszystkim grupom wiekowym. Jest to też doskonała okazja do wyjścia z domu i celebrowania święta kobiet w wyjątkowej atmosferze. 

Uczestniczki marcowych spotkań będą miały okazje poznać między innymi - tajniki przedsiębiorczości,  nauczyć się pozytywnego myślenia oraz chwalenia się własnymi osiągnięciami!

W ramach spotkań nie zabraknie wątku fotografii – zarówno tej ujmującej emocje, otaczających nas najbliższych jak i fotografii kulinarnej, ale także florystyki – sztuki układania kwiatów.

Ciekawym elementem będą z pewnością zajęcia praktyczne. Uczestniczki będą miały szanse przygotować na bazie warzyw i owoców zdrowy posiłek, własnoręcznie zapleść wianek, przygotować nowoczesną kwiatową stylizację czy nauczyć poruszania się z gracją na szpilkach.

Zarówno wykłady jak i warsztaty w grupach są bezpłatne. Wykłady mają formę otwartą i nie ma konieczności zapisów z wyprzedzeniem. O uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń, liczba uczestników jest ograniczona.

Pełen program jak i formularz zgłoszeniowy dostępny jest poniżej! Harmonogram wykładów otwartych i warsztatów: tutaj

W dniach organizowanego wydarzenia, w punktach handlowo usługowych Ferio będzie też trwał festiwal okazji! Pełna lista rabatów, promocji i ofert specjalnych tutaj