Wakacje to idealny czas na aktywności na świeżym powietrzu, a tereny Gminy Stare Miasto są doskonałe na organizacje takich właśnie aktywności!

Tradycyjnie wraz z Klubem Turystycznym PTTK Oddział w Koninie zapraszamy do udziału w Rajdzie Rowerowym!

„Rajd Rowerowy na Pożegnanie lata” ma charakter rekreacyjny i każdy może wziąć w nim udział. Zawodowi rowerzyści, amatorzy sportu, rodziny z dziećmi czy seniorzy. Każdy cyklista biorący udział w naszym wydarzeniu jest zwycięzcą. Czeka nas super przygoda z atrakcjami: wspólne zwiedzanie i piknik w Skansen Bicz, posiłek regeneracyjny i konkursy z nagrodami! Bezpłatny serwis rowerowy zadba o sprawność każdego roweru*. Dystans uwzględnia ok 15km trasy poprowadzonej malowniczymi zakątkami gminy Stare Miasto. Obowiązuje limit 300 miejsc.

Start rajdu tradycyjnie zaplanowano na terenie parkingu centrum handlowego, gdzie  od godz. 09.00 rozpocznie się wydawanie zestawów startowych. Każdy uczestnik otrzymuje numer startowy, który upoważnia do otrzymania napoju, posiłku, udziału w pikniku i konkursach z nagrodami.

Meta i zakończenie rajdu wraz z rodzinnym piknikiem odbędą się w Skansen Bicz Family & SPA.

Zachęcamy do zapoznania się z warunkami zgłoszenia, wypełnienia formularza on-line https://foxter-sport.pl/rajd-feriokonin-2019

Dochód uzyskany z wpisowego (7 zł od uczestnika) przeznaczony zostanie na zakup sadzonek i obsadzenie staromiejskich terenów zielonych.

Patronat honorowy nad wydarzeniem obejmuje wójt gminy Stare Miasto

Aktywności wspierają: Klub Turystyczny PTTK Oddział Konin, Skansen Bicz Family&SPA, Serwis Rowerowy, Meloradio Konin, Biblioteka Publiczna Gminy Stare Miasto, Fresh Media

__________________

Jak się zapisać na Rajd Rowerowy?

  • Wejdź na link do formularza (na skróty: https://foxter-sport.pl/rajd-feriokonin-2019 )
  • Kliknij w link, zarejestruj się
  • Sprawdź skrzynkę mailową, nadaj hasło, zaloguj się (chyba że posiadasz już konto na platformie FOXTER Sport - wtedy od razu się zaloguj)
  • Odnajdź na liście pozycję naszego Rajdu Rowerowego (na skróty: https://foxter-sport.pl/rajd-feriokonin-2019)
  • Zapisz się, zaakceptuj regulaminy
  • Zaznacz przelewy24 i wybierz bank, z konta którego opłacisz wpisowe
  • Zapłać 7 zł i gotowe (potwierdzenie otrzymasz mailem)

Widzimy się 25 sierpnia na parkingu Ferio Konin 😊

 

* Uczestnik pokrywa koszty części zamiennych, a serwis zapewnia bezpłatne doradztwo, usługę wymiany uszkodzonych części.