Przystanek malucha to nowa koncepcja spędzania czasu wolnego najmłodszych klientów centrum handlowego.

Wydarzenie organizowane jest cyklicznie w każdą 3. Sobotę miesiąca*, w pobliżu sklepu H&M. 

Przystanek malucha to mnóstwo frajdy i dobrej zabawy dla dzieci w każdym wieku! Uczestnicy mogą co miesiąc skorzystać z bezpłatnych atrakcji przygotowanych z myślą o nich.

W ramach kącika malucha, najmniejsi milusińscy spędzą czas w suchym basenie z kulkami, pobawią się na mini torze samochodowym, ale i puszczą wodze fantazji malując na specjalnie przygotowanej ściance kredowej.

Starsze dzieciaki będą miały okazję zbudować niezwykłe konstrukcje z dostępnej puli 10 tysięcy klocków! Te niepozorne drewniane elementy dają mnóstwo radości podczas zabawy. Uwaga – klocki wspierają rozwój z jednoczesną troskę o środowisko naturalne. Są w 100% produktem ekologicznym!

Co miesiąc animatorzy strefy zabawy zaproponują maluchom także autorskie warsztaty plastyczne, za każdym razem będzie to nowy pomysł na rękodzieło.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne, przeznaczone dla dzieci w wieku 3-13 lat. Dla rodziców i opiekunów małych uczestników zabawy przygotowaliśmy strefę rodzica – miejsce relaksu i doskonały punkt do obserwacji swoich pociech.

 

Zapraszamy do aktywnego udziału i niezapomnianej zabawy!