Zregeneruj ciało i duszę, stwórz naturalne kosmetyki - bądź gotów na domowy rytuał SPA!

Przyjdź i weź udział w wydarzeniu! Dowiedz się jakie zabiegi SPA można zorganizować w zaciszu własnej łazienki, co służy twojemu typowi skóry i z czego wykonać naturalne kosmetyki. W trakcie warsztatów bazować będziemy wyłącznie na naturalnych składnikach i eko-dodatkach tj.  olejkach eterycznych, suszonych kwiatach, soli morskiej, oliwie z oliwek - bezpiecznych dla dzieci i wrażliwej skóry. 

Recepturę dobierzemy do typu skóry, uwzględniając jej szczególne potrzeby. Każdy produkt będzie w pełni ekologiczny, skuteczny - o niebanalnym zapachu.

W tym dniu klienci będą mieli także okazje skorzystać z zabiegu regenerującego skórę dłoni, udostępnionego w ramach warsztatu bezpłatnie.

Czas trwania warsztatów: Każdy blok do 60 min

Ilość uczestników: ok 15 osób/blok

Każdy cykl rozpoczynamy o pełnych godzinach: 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00

Prowadzący: Beata Kuboń

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny. Zapisy odbywają się w dniu w wydarzenia, na bieżąco w godzinach akcji od 12.00 - 18.00 – szukaj nas w pobliżu sklepu H&M

Konkurs

Unikatowe kosmetyki, wymagają niebanalnych opakowań! W poszukiwaniu oryginalnych rozwiązań zaprosiliśmy do współpracy uczniów z Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Kościelcu. Konkurs ogłoszony wśród podopiecznych Szkoły ma za zadanie wyłonić najciekawszą pracę. Celem Konkursu, jest przede wszystkim rozwijanie aktywności twórczej wśród uczniów, oraz promocja sztuki i kreatywności.

Młodzi twórcy zaproponowali zarówno graficzne opracowanie etykiet, kształty, niebanalny materiał jak również wtórne wykorzystanie przedmiotów codziennego użytku.

Konkurs prowadzony jest w ramach portalu społecznościowego Instagram, na profilu firmowym Ferio Konin.

Pozwól twórcom otrzymać nagrodę za swój trud i pomysłowość! Konkurs trwa od 06.10 do 13.10. Autorzy trzech prac, które otrzymają najwyższą liczbę komentarzy, zdobywają nagrody – Karty Podarunkowe Ferio.

Więcej w regulaminie Konkursu – dostępnym pod linkiem, w siedzibie Organizatora oraz w sekretariacie Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Kościelcu.

Wszystkie spośród 10 zgłoszonych prac można zobaczyć osobiście na ekspozycji w centrum handlowym.