Aktywnie spędzony czas w rodzinnym gronie, zdrowa rywalizacja z cennymi nagrodami, pełna pyszności strefa kibica, atrakcje dla dzieci i profesjonalnie przygotowana trasa biegowa – to wszystko czeka na uczestników I Biegu z Ferio!

Jednak tego dnia wraz z Prawnikiem w Biegu poruszamy okolicę w jeszcze jednym ważnym celu – by wesprzeć projekt Fundacji Podaj Dalej. Dzięki programowi fundacyjnemu „Akademia Życia” młode osoby niepełnosprawne ruchowo zyskują na samodzielności w codziennych czynnościach życiowych.

Bieg rodzinny odbędzie się 15 września 2018r. – start, meta jak i pozostałe atrakcje usytuowane będą na terenie parkingu centrum handlowego Ferio. Początek imprezy zaplanowano na godz. 11.00, kiedy to rozpoczną się biegi dla dzieci i młodzieży. Bieg główny na 5km i 10 km zaplanowano na godz. 13.00.

Biuro zawodów zlokalizowane będzie na terenie centrum handlowego Ferio począwszy od 13go września, do dnia zawodów. Zapisy na bieg odbywają się wyłącznie za pośrednictwem formularzy on – line , wg linków wskazanych poniżej. Udział w biegu jest odpłatny – opłata jest warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu.

Opłaty wynoszą odpowiednio 30 zł dla uczestnika dorosłego i 20 zł za osobę niepełnoletnią. Całość środków uzbieranych w wyniku opłat startowych zostanie przekazane na konto fundacji, na poczet projektu „Akademia Życia”.

Szczegóły akcji w regulaminie i w formularzu zgłoszeniowym.

Uwaga! W związku z zabezpieczeniem trasy na 5km i 10km w dniu 15 września 2018r.  mogą wystąpić utrudnienia w ruchu kołowym w obrębie Starego Miasta i Barczygłowa. 
Więcej informacji oficjalnej stronie Gminy Stare Miasto: 

http://www.stare-miasto.pl/pl/aktualnosci/utrudnienia-w-ruchu-kolowym-w-starym-miescie-i-barczyglowie-sobota-15-wrzesnia.html

Zapisy przyjmowane są do dnia 7 września 2018r. bądź do wyczerpania limitu miejsc (200 osób w kategorii open i 200 osób w kategoriach dziecięcych).

 

ZAPISY DLA PEŁNOLETNICH
ZAPISY DLA NIEPEŁNOLETNICH na dystanse 5km i 10km
ZAPISY NA BIEGI DZIECIĘCE

Autorem zdjęć kampanii "Rozbiegani z Ferio. Poruszamy okolicę" jest Ewa Ronewicz