Mali Zdobywcy to propozycja dla najmłodszych klientów centrum handlowego. Cykliczna akcja to dni niezapomnianej zabawy, autorskie warsztaty plastyczne i możliwość zdobycia super nagród! Co miesiąc przewidziane są inne aktywności.

W strefie warsztatowej, pod okiem animatorów, mali artyści własnoręcznie stworzą dzieła sztuki! Najmłodsi uczestnicy będą mogli odpocząć w magicznym kąciku relaksu, a starsi puścić wodze fantazji i tworzyć własne kompozycje kredowe na tablicówkach.  Na miłośników aktywnej zabawy czekać będą także konkurencje ruchowe czy sprawnościowe. Pokonując je uczestnicy zdobywają naklejki. Każda aktywność to jedna naklejka, za komplet na każdym spotkaniu dzieciaki zdobywają 4 drewniane elementy gry memory!

Odwiedzaj strefę dobrej zabawy w każdą trzecią sobotę miesiąca i zdobywaj naklejki. Gwarantujemy niesamowitą zabawę z nagrodami!

Przyjdź i weź udział w proponowanych aktywnościach, zdobądź naklejki nr 11  już w sobotę 17 listopada w godz. 12.00 - 18.00.

Druga połowa listopada to doskonały czas by zacząć myśleć o świętach Bożego Narodzenia!

To odpowiedni moment, by zrewidować stan ubiegłorocznych dekoracji i w razie potrzeby zakupić nowe lub stworzyć je własnoręcznie!

Podczas listopadowego spotkania mali zdobywcy, oprócz doskonałej zabawy w bajkowym otoczeniu, będą mieli okazje do kreatywnej pracy. Tego dnia będziemy tworzyć papierowe wianki na drzwi.

Wianek to nieodzowny element dekoracji świątecznej naszych domów, ale sprawdzi się również w formie oryginalnego podarunku dla najbliższych.

Zachęcamy do kreatywnej pracy. Każdy uczestnik, który wykona własnoręcznie dekorację, zabiera ją ze sobą.

Mali Zdobywcy – do dzieła! Widzimy się w 3. sobotę listopada!

Szukaj nas w pobliżu sklepu H&M.

Animacje w poszczególnych strefach trwają nieprzerwanie podczas całego eventu. Na każdym stanowisku o bezpieczeństwo dzieci dba przeszkolona hostessa.