Centrum handlowe Ferio zaprasza całe rodziny do wspólnej zabawy z bohaterami Psiego Patrolu.

Powrót do Szkoły wcale nie musi być nudny czy smutny!

W niedzielę, 17 września w godzinach 12.00 – 18.00, na terenie centrum będzie można spotkać dwójkę ulubionych bohaterów – Marshall’a i Chase’a! Najmłodsi, oprócz spotkania z ulubieńcami - będą mieli okazję skorzystać z  super atrakcji przygotowanych z myślą o nich.

W ramach wydarzenia brygada bohaterskich szczeniąt z „Psiego patrolu” umili czas dzieciom i zaprosi ich do przeżycia wspaniałych przygód. Na dzieci czekać będą stanowiska animacyjne z mnóstwem niespodzianek i atrakcji.  Nie zabraknie konkursów z licencyjnymi nagrodami do zdobycia!

Miasteczko Psiego Patrolu zbudowane będzie na terenie całego centrum i składać się będzie z kilku stanowisk m.in.

  • Eco Strefa - dbaj o środowisko razem z Rocky’m. Tutaj uczestnicy nauczą się odpowiedniego segregowania odpadów, by następnie wykorzystywać swoje umiejętności w praktyce.
  • Tańcz ze Skye! Zakręć kolorowym kołem i pokaż nam jak świetnie tańczysz – to doskonała zabawa dla tych, którzy uwielbiają taneczne wygibasy.
  • Stanowisko Policyjne – zostaw odciski swoich palców i obejrzyj je przez lupę. Pobrane odciski – w iście policyjnym stylu, uczestnicy będą mogli zabrać ze sobą na pamiątkę.
  • Wzywam pomoc! Zagraj w interaktywną grę i dowiedz się do kogo zadzwonić w razie kłopotów. Na stanowisku dzieciaki nabywać będą umiejętności posługiwania się numerami alarmowymi.

Ale to nie wszystko! Każdy będzie miał też okazje zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wybranym bohaterem. Do dyspozycji milusińskich będzie Marshall oraz Chase. Zdjęcia -  typu Polaroid, drukowane będą na miejscu.

Informacje organizacyjne:

Animacje w poszczególnych strefach trwają nieprzerwanie podczas całego eventu, w godzinach 12.00 -18.00. Na każdym stanowisku o bezpieczeństwo dzieci dba przeszkolona hostessa bądź animator.

Maskotki pracują przez 40 minut w każdej godzinie, 30 minut znajdują się na stoisku fotograficznym, 10 minut przemieszczają między stoiskami a strefa animacyjną.