Interesujesz się motoryzacją, lubisz wiedzieć pierwszy? A może po prostu chcesz ciekawie spędzić czas z rodziną? Zapraszamy na weekend do Ferio!

W ramach przygotowanych atrakcji, każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz ekspozycji motoryzacyjnej marek tj. Hyundai, Toyota, Volkswagen, Fiat, Citroen, Ford, Opel czy Peugeot, organizatorzy zaplanowali szereg aktywności. Będzie szansa nie tylko zobaczyć premierowe modele, ale również skorzystać z jazdy próbnej wybranymi autami, w tym BMW serii 4 m Performance i BMW serii 3 . Nie zabraknie bezpłatnych serwisów motoryzacyjnych oferowanych przez Bosch Service Klaczek. Troleje- zapewnione z kolei przez Auto Centrum Lis, zwykle służące m.in. do nauki prawidłowego zachowania się podczas poślizgu, będą z pewnością nie lada gratką dla uczestników wydarzenia.

Nowością wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń centrum handlowego, będzie możliwość skorzystania z Foto- Budki. Partnerami atrakcji są Toyota Auto Kamiński oraz Autoryzowany Dealer Ignaszak Konin.

W tych dniach na pasażu Ferio, w specjalnie zaaranżowanej scenografii, zaparkują Toyota Prius Plug-in Hybrid, auto wielokrotnie nagradzane za technologię hybrydową, n.in. za najlepszy produkt w kategorii Eco oraz Arteon, Elegance – auto, które po raz pierwszy zaprezentowano w Polsce w kwietniu br. Profesjonalny fotograf będzie wykonywał zdjęcia każdemu, kto zechce wsiąść do nietuzinkowych modeli i uwiecznić to na pamiątkę. Zdjęcia w formie wydruków czy elektronicznej pocztówki  będą wydawane klientom za darmo!

Jeśli mowa o nowinkach technologicznych, nie może zabraknąć i tematyki fotografii. Na stoisku promocyjnym, które jest częścią nowej kampanii marki #dotknijemocji, Canon otworzy przed nami nowe możliwości i pokaże jak stworzyć piękny album fotograficzny. Klienci będą mogli m.in. sprawdzić możliwości drukarek Canon i wydrukować swoje zdjęcia na miejscu. Ponadto na stoisku przewidziana jest strefa dla dzieci,  w której dzieci pod okiem animatorki będą mogły wycinać, składać i sklejać między innymi zwierzęta, postacie i budowle z papieru dostępne w aplikacji Canon Creative Park.  Kolejną atrakcją dla dzieci będzie możliwość pomalowania Toyoty. Na ten cel przygotowane i oddane zostaną w ręce najmłodszych specjalnie barwne mazaki.

Sobotni wieczór wydarzenia upłynie pod znakiem dobrego filmu. Zgodnie z zakończonym głosowaniem wśród internatów, podczas tegorocznego Kina Pod Chmurką wyświetlane będą dwa filmy „Agentka” komedia produkcji USA oraz "Marsjanin" – film akcji z Matt Damon w roli głównej.

Godzinowy harmonogram imprezy.

Do zobaczenia w Ferio!