ZDROWIE I URODA

tel. 63 241 63 06
tel. 63 241 63 56
fax 63 241 63 59

W asortymencie pielęgnacyjnym, makijażowym i zapachowym sieci znajduje się ponad 20.000 produktów luksusowych i popularnych, w tym 70 marek dostępnych wyłącznie w Douglas (m.in. Giorgio Armani Cosmetics, Bobbi Brown, La Mer, Tom Ford, Sensai Kanebo International, Collistar). Niezależnie od tego, jakie produkty klient kupuje, zawsze może skorzystać z profesjonalnego doradztwa konsultantów oraz bezpłatnego, eleganckiego pakowania na prezent. 

Obok bogatej oferty kosmetycznej Douglas proponuje również wyjątkowe usługi – zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, manicure, pedicure oraz makijaż okazjonalny. W każdej perfumerii można skorzystać z bezpłatnego makijażu dziennego, relaksującego masażu dłoni oraz indywidualnych konsultacji pielęgnacyjnych, makijażowych i zapachowych. W wybranych perfumeriach organizowane są Szkoły Makijażu, warsztaty dla firm oraz spotkania z najlepszymi wizażystami. 

Douglas jest także właścicielem pierwszej w Polsce w pełni autoryzowanej perfumerii internetowej www.douglas.pl 

Sieć zatrudnia ponad 1300 osób w całej Polsce. Na świecie funkcjonuje od ponad 60 lat i jest obecna w 18 krajach w Europie.

sklep na mapie »