ZDROWIE I URODA

tel. 63 241 65 55
tel. 606 444 479

Apteka Rosa usytuowana w Centrum Handlowym Ferio, powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu apteki i profesjonalnej obsługi pacjentów. Przygotowując do otwarcia naszą aptekę, chcieliśmy stworzyć miejsce przyjazne dla naszych pacjentów, wygodne i dostępne zarówno dla osób dokonujących u nas codziennych zakupów, jak i osób odwiedzających nas sporadycznie.

Naszym celem, jest zapewnie pełnego asortymentu leków i profesjonalnej porady farmaceutycznej, bazującej na wiedzy i doświadczeniu naszego personelu. Zadbaliśmy o to, aby nasza oferta spełniała oczekiwania naszych pacjentów. Oprócz tradycyjnej sprzedaży dbamy o to, aby urozmaicić nasz asortyment nowościami i być zawsze na bieżąco ze wszystkim co może być interesujące dla naszych pacjentów.

Gwarantujemy naszym Pacjentom wysoki standard usług i towarów. W naszym asortymencie znajduję się również pełna oferta dermo-kosmetyków, znanych i renomowanych w Polsce i na Świecie producentów. Ich bogaty asortyment, połączony z organizowanymi regularnie w naszej aptece dermo-konsultacjami, pozwoli zaspokoić gusta i oczekiwania najbardziej wymagających Pacjentów. Serdeczne zapraszamy do odwiedzenia naszej apteki i wierzymy, że każda pierwsza wizyta u nas, będzie jedną z bardzo wielu. Do zobaczenia w Aptece ROSA.

sklep na mapie »