KSIĄŻKI, PRASA, MULTIMEDIA

kom. 605 120 838 

tel.  +48 22 462 72 50

adresy mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Empik jest liderem na polskim rynku dystrybucji dóbr kultury. W 153 salonach na terenie Polski, Empik proponuje unikalny mix produktów kultury, wiedzy i rozrywki (prasa, książki, muzyka, film, multimedia, art&pap, bilety). Dla ponad 20 milionów klientów rocznie empik jest przewodnikiem po tym, co w kulturze najmodniejsze i najbardziej godne uwagi.

Empik to marka o unikalnym dziedzictwie i legendarne miejsce, dawne “okno na świat”. Jest obecna w polskim krajobrazie kulturalnym od 60 lat (wcześniej jako Kluby Międzynarodowej Prasy i Książki).

Oferta empiku obejmuje pozycje najbardziej wartościowe, najciekawsze, inspirujące i intrygujące. Jest skierowana do odbiorców w każdym wieku, o różnych gustach i zainteresowaniach. Mogą oni wybierać spośród 2 178 000 tytułów – zarówno wydawnictw masowych, bestsellerów, nowości (często także tytułów przedpremierowych), jak i pozycji adresowanych do koneserów, produkcji niszowych, niezależnych i elitarnych. Produkty z oferty empiku niedostępne w danym momencie na półkach, można zamawiać w Punkcie INFO i otrzymać je w ciągu 96 godzin.

sklep na mapie »