HOBBY

tel. 63 226 11 70

Sklepy AQUAEL ZOO to sieć profesjonalnych placówek z personelem, dla którego hasło „Kochamy zwierzęta" nie jest tylko pustym słowami. Misją sklepów AQUAELZOO jest pomoc każdemu miłośnikowi zwierząt w doborze rozwiązań optymalnych dla jego pupila.

W ofercie sklepów AQUAELZOO można znaleźć produkty marek: AQUAEL i AQUA SZUT - akwarystyka, COMFY - pełna gama produktów dla psów i kotów, PET INN - produkty niezbędne do hodowli małych ssaków i ptaków oraz COMFY APPETIT - naturalna karma mięsna i przysmaki dla psów.

W sklepach AQUAELZOO można kupić również ptaki, małe ssaki, gady oraz niektóre zwierzęta egzotyczne. Wszystkie zwierzęta oferowane w naszych placówkach mają zapewnione optymalne warunki i znajdują się pod stałą opieką lekarzy weterynarii.

Sklepy AQUAELZOO zapewniają wyjątkowo bogatą ofertę dla akwarystów. W ofercie można znaleźć profesjonalny sprzęt akwarystyczny oraz rośliny akwariowe, ryby i inne zwierzęta wodne.

AQUAELZOO organizuje konkursy dla dzieci, które mają na celu nie tylko rozwijanie zainteresowania światem zwierząt, ale przede wszystkim edukację w zakresie odpowiedzialnej opieki nad zwierzętami oraz prawidłowej ich pielęgnacji.

Sieć AQUAELZOO to obecnie ponad 20 profesjonalnych, pełno profilowych sklepów zoologicznych w kluczowych miastach Polski, o łącznej powierzchni handlowej ponad 5000 m kw. Już wkrótce planujemy otwarcie kolejnych placówek.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepów AQUAELZOO, gdzie stale dzielimy się największą pasją – miłością do zwierząt.

sklep na mapie »