ARTYKUŁY SPOŻYWCZE

tel. 63 247 72 01
fax 63 247 72 08

Intermarché to sieć supermarketów spożywczo-przemysłowych zlokalizowanych głównie w małych i średnich miejscowościach (od 20 000 do 70 000 mieszkańców). Pierwszy polski Muszkieter działający pod tym szyldem otworzył sklep Intermarché w Zielonej Górze już w 1997. Od tego czasu sieć rozrosła się do prawie 200 obiektów w Polsce.

Mając na uwadze prawdziwą misję Grupy czyli podnoszecie poziomu życia swoich klientów poprzez dostarczanie im towarów w najlepszych cenach i dobrej jakości, Muszkieterowie – właściciele sklepów Intermarché dbają aby w sklepach było:

  • Świeżo - Dzięki nowoczesnemu systemowi logistycznemu i przestrzeganiu systemu HACCP, zapewniamy codzienne dostawy świeżych produktów do naszych sklepów. Jesteśmy specjalistami produktów świeżych a naszą wizytówką jest świeżość i jakość oferowanych produktów.
  • Tanio - Wiemy jak ważną rolę odgrywa cena. Jako największa sieć supermarketów w Polsce systematycznie podejmujemy centralne negocjacje, by zagwarantować naszym Klientom zakupy zawsze w najniższych cenach.

sklep na mapie »