Centrum Handlowe Ferio, usytuowane w Starym Mieście pod Koninem, zostało zbudowane i otwarte w 2008 roku. Po zakończonej w marcu 2014 roku rozbudowie, na powierzchni prawie 40 tys. mkw  znajduje się galeria handlowa z ponad 60 punktami handlowo- usługowymi. Klienci mogą skorzystać z bogatej oferty sklepów wszystkich branż m.in. kosmetyczno-drogeryjnej, wyposażenia wnętrz, sportowo-rekreacyjnej, a także szerokiej oferty modowej jak i sklepów z obuwiem, znanych krajowych i międzynarodowych marek.  Wśród nich należałoby wymienić m.in. H&M, C&A, Mohito, Sinsay, House, Cropp, Stradivarius, Smyk, Home&You, CCC, Empik, Rossmann oraz Douglas. Do dyspozycji klientów pozostaje także supermarket spożywczy Intermarche oraz część gastronomiczna z restauracjami i kawiarniami t.j. Greco, Olimp oraz Cukiernia Sowa i Grycan.

Na terenie Parku Handlowego zlokalizowane są także wolnostojące budynki Castoramy, MadiaMarkt z Jyskiem, SportsDirect.com i Calyspo Fitness Club oraz McDonalds, Stacja Paliw, samoobsługowa myjnia samochodowa. Ogólnodostępny, naziemny parking dla klientów liczy ponad 1 000 miejsc, z dodatkowymi przeznaczonymi dla rodziców z dziećmi.

Centrum Handlowe Ferio, zarządzane jest przez Firmę Multi Poland Sp.zo.o., która jest spółką Multi Corporation - wiodącego właściciela, zarządcy oraz dewelopera wysokiej jakości centrów handlowych w Europie oraz w Turcji.