Rodzinne Warsztaty Kreatywne

"Mali Artyści do Dzieła!" to cykl spotkań przeznaczonych dla rodziców z dziećmi. Akcja organizowana jest w czasie ferii zimowych. W ramach spotkań uczestnicy będą mogli rozwijać swoje umiejętności manualne i własnoręcznie tworzyć oryginalne ozdoby, by następnie zabrać je do domu. Przyłączenie się do proponowanych aktywności, to także idealne rozwiązanie na rodzinnie spędzony czas.

Warsztaty kreatywne - prowadzone przez grupę animatorów z Galerii Rzeczowo Ładnej,  zaplanowano na pięć dni, od poniedziałku -  30 stycznia do piątku - 3 lutego.

W każdy dzień mali artyści będą poznawać odmienne techniki zdobienia, tworzyć dekoracje, ozdoby o różnej tematyce. Będą to m.in. włóczkowe makatki, tekturowe ozdoby, prace wykonane metodą decoupage, czy za pomocą papierowej wikliny. Nie zabraknie wątku przyrodniczego i okazji do zadbania o skrzydlatych przyjaciół. Dzieci własnoręcznie formować będą kulki tłuszczowe i przygotowywać eko-karmniki dla ptaków.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, wymaga wcześniejszego zgłoszenia w formularzu zgłoszeniowym dostępnym poniżej. Ilość miejsc jest ograniczona.

Spędź ferie zimowe z nami i zapisz się już dziś. Warsztaty kreatywne to wspólnie spędzony czas, fantastyczne pomysły na rękodzieło i najlepsza droga do kreatywnego rozwoju najmłodszych.

 Mali artyści do dzieła! Regulamin warsztatów „Mali Artyści do dzieła”