Zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii "Drzewko Szczęścia" - dwutygodniowej akcji pełnej nagród! W okresie obowiązywania loterii - od 9 do 22 października, codziennie do zdobycia są Karty Podarunkowe Ferio oraz Nagrody Rzeczowe, w tym Karty Podarunkowe do sklepu Deichmann, Upominki Kosmetyczne z Perfumerii Douglas, Galanteria Skórzana marki Ochnik oraz nagrody RTV AGD ze sklepu Media Markt! Pula wszystkich nagród wynosi blisko 30 tys. złotych! Codziennie padają wygrane, a nagrody są uzupełniane. Jeśli nie udało się wygrać za pierwszym razem, warto grać do końca akcji. Każdy kolejny paragon za min. 50 zł (zgodnie z Regulaminem Loterii), to przepustka do wejścia w grę!

Jak wziąć udział w loterii?

  1. W dniach 09.10.2017 r. Od godz. 06:00 - 22.10.2017 r. do godz. 19:00 dokonaj  zakupu produktu/ów promocyjnego/ych za min. 50 zł na jednym dowodzie zakupu w sklepach i punktach usługowych na terenie Centrum Handlowego Ferio biorących  udział w loterii.
  2. Odbierz od sprzedawcy lub hostessy kupon loteryjny najpóźniej 22.10.2017 r. do godz. 19:30.  W przypadku dokonania zakupów  o wartości będącej wielokrotnością kwoty 50 zł  na jednym dowodzie zakupu przysługuje Ci proporcjonalnie większa liczba kuponów,  z zastrzeżeniem, iż nie więcej niż 5 kuponów.
  3. Najpóźniej 22.10.2017 r. do godz. 19:45 zarejestruj się  na  standzie multimedialnym znajdującym się na terenie Centrum Handlowego Ferio. Bezpośrednio po rejestracji zeskanuj swój kupon/kupony w loteriomacie i sprawdź, czy wygrałeś  jedną z nagród.  

Uwaga!
Przed przystąpieniem do rejestracji podstempluj u hostessy  dowód zakupu i zachowaj go!  Podczas każdej rejestracji miej przy sobie wszystkie  dowody zakupu zgłoszone do loterii. 

Jeśli wygrałeś jedną z nagród, odbierz ją  w punkcie obsługi loterii znajdującym się naprzeciwko sklepu Sinsay najpóźniej 22.10.2017r. do godz.20:00. Miej przy sobie wygrany kupon, dowód zakupu i dokument tożsamości.  
Organizatorem loterii pod nazwą „Drzewko Szczęścia” jest SDG Sp. o.o., ul. Libelta 29/5, 61-707 Poznań.
Regulamin loterii dostępny jest w punkcie obsługi loterii  oraz w siedzibie organizatora.